Muscletonebullys Hodowla

Zapraszamy do Muscle Tone Bullys. Jesteśmy międzynarodową hodowlą AMERICAN BULLY. Nasz przyjaciej Bashar założył hodowlę American Bully w USA w stanie Michigan już kilkanaście lat temu teraz docieramy do Polski. Wszystkie nasze psy są sprowadzone prosto z USA.

Naszym celem jest budowanie ABKC na całym świecie.

AMERICAN BULLY z dużą bryłowatą głową, krótki, krępy i ciężki, potężne napięcie mięśniowe, jak żadna inna rasa, z doskonałym temperamentem.

Nasze standardy spełniają wszystkie potrzeby ABKC.
Posiadamy we wszystkich kolorach niebieski, płowy, TRI kolor i BLACK ECT...
Psy mają wspaniałe cechy, są dynamiczne, energiczne, pałają miłosćią do zabawy. Są świetne z dziećmi i innymi psami. W naszej hodowli są utrzymywane w świetnych, domowo-podwórkowych warunkach, żywione najlepszą dietą stosownie dla tej rasy. Są utrzymywane w bardzo dobrych warunkach, kiedy chcą są na powietrzu, jeśli się wymęczą odpoczywają w swoich boksach, poza tym  są dobrze wyszkolone i wychowane. Nadają się do wielu rzeczy, takich jak; do ochrony policyjnej lub jako pies do śledzenia, wspaniały towarzysz w życiu człowieka, który zawsze będzie trwał przy swoim panu. One mogą służyć do wszystkiego. Wystarczy, aby pokazać światu, możliwości tej wspaniałej rasy.

Ludzie dzwonią i pytają; Co robisz, że te psy tak wyglądają i są tak dziwnie potężne? Czym je karmisz? Sekretem jest "genetyka". Hodujemy po to aby był muskularny, krępy wygląd, nic więcej.


ABKC CHAMPION APOLLO

ABKC GRAND CHAMPION MR. BEAN

 

American Bully


ABKC CHAMPION MUSCLETONE'S MAGOO HAS TOUR THE WORLD FROM PARIS TO ROME BELGIUM TO SPAIN THE AMERICA'S AND NOW HERE HE IS CLIMBING THE WALL OF CHINA MAKING HIS MARK IN THE AMERICAN BULLY HISTORY LIKE NO OTHER MALE EVER HAS


ABKC GRAND CHAMPION CLAWD
Amerykański Bully to pies, który został stworzony pod koniec XX wieku. Są one często mylone jako Amerykański Stafford Shire Terrier, choć wszystkie te rasy pochodzą od American Stafford Shire Terrier, ale nie są zgodne z typem American Stafford Shire Terrier. Jest związek (stowarzyszenie) o nazwie American Bully Kennel Club, który oficjalnie stworzył American Bully, ta jako nowa rasa powstała z różnych ras Bully. Rasa ta powstała w 1990 roku, została stworzona, aby nadać nowy kierunek i z korzeni Terrierów. Wszystkie pozytywne cechy rasy były przechowywane, jak lojalność, stabilność z ludźmi i inne imponujące cechy fizyczne. Cechy agresji psa i zbytniej dominacji zostały wyeliminowane z tej rasy.
Rasa została utworzona i jest obecnie promowana jako "American Bully". Rasa ta nadal niesie przodków z "American Stafford Shire Terrier" i innych ras Bully i nadal ma do czynienia z renomą tej rasy, ale to nie to samo. Coraz większa popularność American Bully na świecie spowodowana jest przekonaniem ludzi, że jest to piękna rasa. Jak również przyczynia się do stwierdzenia, u narastającej większości społeczeństwa, że jest to więcej niż nowa rasa, to... American Bully. Mimo wyglądu, który napawa respektem, Amercan Bully łamie wszelkie stereotypy. Ludzie z niedowierzaniem stwierdzają, że American Bully może być tak łagodnym psem.
Chcesz zostać posiadaczem wspaniałego psa o potężnej budowie??? Do dzieła wejdź w link PUPPIES FOR SALE albo ADULT FOR SALE 

 INTERVIEW WITH MUSLETONEBULLYS C.E.O BASHAR DAOUD


 

 

MUSCLETONEBULLYS IN MEDIA

 
     
 

 

 

 

Kontakt do nas

captcha